Brillantdamenring
Gold 750, in Kugelform ausgefasst mit zahlreichen Brillanten, zus. ca. 1,10 ct, 7 g, RW 56 øG7
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantdamenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.11. - 04.12.2013 |